- Home
- ยป
- Our Product Range
- »
- Armani Brown Marble
Armani Brown Marble
Prominent & Leading Manufacturer from Kishangarh, we offer brown italian marble and fantasy brown marble.
Brown Italian Marble
Product Price: Rs 265 / sq ftGet Best Price
Minimum Order Quantity: 100 sq ft
Product Details:
| Surface Finish | Polished |
| Form | Slab |
| Thickness | 18 mm |
| Tile Size | 600 x 600 mm |
| Color | Brown |
| Application Area | Wall, Floor |
| Country Of Origin | Italy |
| Usage Type | Commercial |
Yes! I am InterestedRequest A Callback
Fantasy Brown Marble
Product Price: Rs 38 / sq ftGet Best Price
Product Details:
| Thickness | 16-17 mm |
| Surface Finish | Unpolished |
| Form | Slab |
| Usage/Application | Flooring |
| Marble Type | Indian Marble |
Yes! I am InterestedRequest A Callback